درباره ما

kirill zakharov 119133 unsplash 768x1024 - درباره ما

آذران پلاست رسا

تولید، فروش، طراحی و اجرای دیوارپوش، کفپوش و سقف کاذب شرکت آذران پلاست رسا، با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه فروش و نصب و طراحی دیوارپوش و سقف کاذب پی وی سی آذران پلاست رسا دارای تجارب زیادی در زمینه دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی فضاهای اداری و مسکونی و تجاری می باشد. از دیگر خدمات این مجموعه کابینت آشپزخانه، کابینت ام دی اف (کابینت mdf) و دکورهای چوبی می باشد.

از انجایی که امروزه هنر طراحی معماری داخلی و دکوراسیون داخلی یکی از بیشترین کاربرد را در زمینه کسب و کار و و آرامش فضایی را در بر می گیرد، استفاده از بهترین مجموعه ها و بهترین طراحها برای پیشبرد طراحی و دکوراسیون داخلی امری ضروری می باشد. لذا این مجموعه با استفاده از بهترین معماران داخلی و تیم های اجرایی مربوط به کاغذ دیواری ،نصب پارکت و لمینت، نصب دیوارپوش و سقف کاذب، و طراحی نمای ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی منزل، طراحی دکوراسیون داخلی اداری، طراحی و دکوراسیون داخلی خانه های کوچک و دکوراسیون داخلی تجاری و … را به بهترین شکل ممکن طراحی و اجرا و نصب کرده است.

شما می توانید برخی از نمونه کارها و پروژه های طراحی و اجرا شده این مجموعه را در قسمت گالری طراحی و اجرا مشاهده نمایید.

از دیگر مزایای این مجموعه فروش دیوارپوش و سقف کاذب شرکت اذران پلاست رسا و فروش پارکت و لمینت، فروش کاغذ دیواری (کاغذ دیواری ایرانی و کاغذ دیواری خارجی) دیوارکاذب (پارتیشن)،مبلمان اداری و دیوارکوب پلی استایرن توپر، دیوارکوب ام دی اف و …. به قیمت عمده و به صورت فروش آنلاین می باشد.

اسلب های مرمر نسل جدیدی از دیوارپوش ها هستند.این متریال شباهت زیادی به سنگ طبیعی دارد و از نظر شکل هیچ تفاوتی با سنگ های خاص ندارد، اما از pvc ساخته شده است و ما آن را به تفصیل برای شما توضیح می دهیم.

سخن مدیر عامل

در دنیای فراصنعتی امروز ، سازمان‌هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند.

signature - درباره ما
manager - درباره ما