انتخاب بهترین طرح برای سقف کاذب سی ان سی

انتخاب بهترین طرح برای سقف کاذب سی ان سی
Rate this post

امروزه کاربرانی که از خدمات شرکت های طراحی داخلی استفاده می کنند بیشترین تمایل را در ایجاد سقف های فانتزی در سازه خود دارند. سقف کاذب سی ان سی یکی از انواع مدل های سقف کاذب با ساختاری فانتزی می باشد. این نوع سقف امروزه با استفاده از طرح های معرق با نقش و نگارهای متنوع تولید و در اماکن مسکونی و خدماتی استفاده می شود. به طور معمول در طراحی این نوع سقف از طرح های هندسی و دکوراتیو بیشترین استفاده صورت می پذیرد. در تولید این سقف ها از مواد اولیه مقاومی مانند PVC استفاده می شود.

کاربرد مواد اولیه مقاوم در ساخت این نوع سقف کاذب سبب می شود تا عموما طول عمر آنها بیشتر از حد معمول باشد. معمولا این نوع سقف ها به صورت تایل هایی با ابعاد ساختاری 60 *60  و 120 *240  تولید و روانه بازار می گردد. طراحی منحصر به فرد به کار رفته در این نوع سقف سبب شده است تا این محصول قابلیت کاربرد در اماکن مختلف را داشته باشد.

معرفی کلی سقف کاذب سی ان سی

امروزه استفاده از سقف کاذب یکی از اصول اولیه در طراحی داخلی بناها شناخته می شود. در این راستا تولید کنندگان دست به تولید سقف هایی منحصر به فرد می زنند تا قادر به پاسخگویی به نیاز بازار باشند. سقف کاذب سی ان سی یکی از انواع محصولاتی می باشد که با استفاد از دانش فنی و خلاقیت تولید کنندگان ابداع شده است. تولید کنندگان برای تولید این محصول از تکنولوژی روز دنیا و طراحی های خاص و چشم نواز استفاده می نمایند. در تولید این نوع سقف کاربر از طراحی های بصری زیبا بر روی تایل های سقف بهره می برد. ایجاد این طرح ها بر روی تایل ها به کمک دستگاه های سی ان سی و به صورت کاملا اتوماتیک و دقیق صورت می پذیرد. دقت بالا و ظرافت موجود در طراحی سقف کاذب جمله دلایل افزایش اقبال عمومی نسبت به سقف کاذب سی ان سی می باشد.

کاذب - انتخاب بهترین طرح برای سقف کاذب سی ان سی

بررسی برخی از دلایل کاربرد این محصول در بناها

یکی از مزایای استفاده از سقف کاذب سی ان سی نسبت به سایر محصولات ، خاصیت ضد آب بودن آن می باشد. عدم نفوذ پذیری نسبت به آب و رطوبت موجود در محیط سبب شده است تا کاربران و طراحان داخلی از این محصول در طراحی فضاهایی مانند سرویس های بهداشتی، حمام، آشپزخانه و استخرها بیشترین استفاده را نمایند. همچنین این ویژگی مهم در سقف کاذب سی ان سی سبب شده است تا به راحتی بتوان از این محصول در شهرهای شمالی و جنوبی کشور که دارای سطح رطوبت بالایی می باشد استفاده نمود. از دیگر مزایای کاربرد این نوع سقف در فضاهای عمومی امکان شست و شوی مکرر آن می باشد.

در واقع سقف کاذب سی ان سی در تماس مستقیم با آب خاصیت اولیه خود را از دست نمی دهد و دارای مقاومت بالایی می باشد. در نتیجه کاربران بدون نگرانی می توانند اقدام به نظافت این سقف ها نمایند. طراحی موجود در سقف وابسته به نوع و ابعاد تایل مدنظر کاربران می باشد و این امکان برای آنها فراهم شده است تا به راحتی از نورپردازی برای طراحی این نوع سقف استفاده نمایند. وجود نورپردازی در این کار سبب می شود تا به فضای موجود وسعت بدهد و در نهایت فضا بزرگتر دیده شود. البته از این محصول می توان در شرایط دیگر نیز در سازه ها استفاده نمود. برای مثال از این نوع سقف عموما برای ایجاد پارتیشن بندی فضای داخلی بناها نیز می توان استفاده نمود.

کاذب سی ان سی2 - انتخاب بهترین طرح برای سقف کاذب سی ان سی

بررسی برخی از مزایای کاربرد سقف کاذب سی ان سی در سازه ها

استفاده از سقف کاذب سی ان سی در سازه ها به کاربران کمک می نماید تا از کاربرد تجهیزات جانبی که معمولا در طراحی بناها استفاده می شود خلاص شوند. استفاده از آویزها و لوسترهای سنگین یکی از دغدغه های اصلی کاربران در طراحی ساختمان می باشد.

امکان نورپردازی منسجم در سقف کاذب سی ان سی سبب می شود تا شما دیگر نیازی به استفاده از سایر تجهیزات روشنایی در سقف نداشته باشید. ایجاد اتصال پیوسته بر روی دیوار نیز سبب می شود تا این سازه ها از استحکام بسیار مناسبی در سازه برخوردار باشند. در نهایت تولید کننده با استفاده از دستگاه های دقیق و کاربردی سی ان سی اقدام به ایجاد طرح های اسلیمی بر روی ورقه های PVC می نماید. در نهایت استفاده از این فناوری در طراحی داخلی سازه سبب ایجاد فضایی دلنواز برای کاربران آن می گردد. همین امر نیز سبب شده تا امروزه شاهد استفاده از این محصول در بسیاری از سازه ها باشیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


پروژه فروشگاه تهرانی
پروژه مطب دکتر اسماعیلی
پروژه پانل پی وی سی
پروژه شرکت اکتشافات نفت
پروژه بیمارستان فوق تخصصی شهرام
پروژه بیمارستان فوق تخصصی صارم

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 18:00
یک شنبه
8:00 تا 18:00
دو شنبه
8:00 تا 18:00
سه شنبه
8:00 تا 18:00
چهار شنبه
8:00 تا 18:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل