دیوارپوش

دیوارپوش

دیوارپوش

دیوارپوش را می توان به عنوان یکی از مهم ترین و اصلی ترین ابزار های مورد استفاده قرار گرفته در جهت بهبود زیبایی و وضعیت داخلی یک خانه شناسایی کرد که به علت داشتن کاربرد های گسترده، امروزه محبوبیت زیادی هم به دست آورده است. جالب است بدانید که دیوارپوش های موجود در بازار داخلی ایران همراه با طرح ها و رنگ های متنوعی در اختیار مشتریان قرار می گیرند. وجود تنوع طرحی و رنگی در ساختار این محصول، به مشتریان اجازه داده است تا بهترین و قوی ترین مدل های دیوارپوش را بر اساس سلیقه خود تهیه نمایند. لازم به ذکر است که این محصول کاربردی و به شدت مهم، می تواند زیبایی خانه و محیط داخلی آن را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر خود قرار دهد. امروز ما قصد داریم تا در مورد قیمت دیوارپوش و نکات مهم برای خرید آن با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

.jpg - دیوارپوش

دیوارپوش چیست؟

قبل از هر چیز بیایید تا نگاهی به چیستی دیوارپوش بیندازیم. دیوارپوش محصولی مهم و کاربردی به حساب می آید که برای طراحی دیوار و زیبا تر کردن محیط داخلی خانه مورد استفاده قرار می گیرد. دیوارپوش محصولی مهم، کاربردی و خاص است که با استفاده از آن شما می توانید زیبایی دکوراسیون داخلی خانه خود را افزایش دهید. این محصول برای ایجاد جلوه بصری بر روی دیوار های یک خانه طراحی شده و به شدت زیباست. یکی از رایج ترین مدل های این محصول که همه ما با آن آشنایی داریم و حداقل یک بار آن را مورد استفاده قرار داده ایم، دیوارپوش کاغذی یا کاغذ دیواری می باشد. این محصول همراه با طرح ها، مدل ها و رنگ های متنوعی در بازار عرضه شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. جالب است بدانید که این محصول جنس های متنوعی داشته و شما می توانید بر اساس بودجه تان یک محصول خاص را تهیه کنید.

پروسه نصب دیوارپوش بر اساس نوع و جنس این محصول متغیر است. برخی از مدل های این محصول به راحتی و بدون چالش بر روی محیط نصب می شوند در حالی که دیگر مدل ها به تخصص و مهارت زیادی برای نصب نیاز دارند. در کل، برای خرید دیوارپوش شما باید یک سری نکات خاص را مد نظر خود قرار دهید. نکاتی که می توانند قیمت نهایی و زیبایی پروژه را به صورت مستقیم تحت تاثیر قرار دهند.

68575 1024x768 - دیوارپوش

توجه به نوع دیوارپوش، دومین نکته مهم برای خرید

اولین نکته مهمی که در هنگام خرید دیوارپوش شما باید آن را مد نظر خود قرار دهید مربوط به جنس دیوارپوش است. در حال حاضر شرکت های تولید کننده با استفاده از راه ها و روش های متنوعی این محصول را تولید می کنند. جنس و سطح کیفیتی این محصول بر روی قیمت دیوارپوش به صورت مستقیم تاثیر گذار است. هرچه محصولی که شما به دنبال استفاده از آن هستید از نظر کیفیتی در سطوح بالا تری قرار گرفته باشد، استفاده از آن نتایج مطلوب تر و بهتری را نیز برای شما به همراه خواهد داشت. به خاطر داشته باشید که جنس دیوارپوش خریداری شده توسط شما می تواند طول عمر آن را نیز تحت تاثیر قرار دهد. پس، شما همواره باید به دنبال استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مدل های موجود در بازار باشید تا با مشکلی مواجه نشوید.

دیوارپوش ها در مدل ها و ساختار های متنوعی در بازار به فروش می رسند. هر کدام از این مدل ها و ساختار ها نیز یک سری ویژگی های خاص و کلیدی دارند. دیوارپوش های ام دی اف را می توان به عنوان اولین و محبوب ترین مدل این محصول شناسایی کرد. این محصول باعث می شود تا درصد حضور و دیده شدن چوب در عناصر داخلی خانه شما تا حد قابل توجهی افزایش پیدا کند. جدا از این مسئله، دیوارپوش های ام دی اف می توانند محیط را گرم تر جلوه دهند. همین مسئله هم باعث شده تا خیلی از افراد نسبت به استفاده از این محصول در موقعیت های مختلف علاقه نشان دهند. توجه داشته باشید که شما لزوما نباید کل دیوار های خانه را با استفاده از این دیوارپوش طراحی کنید.

شما می توانید دیواری که پشت تلویزیون قرار گرفته است را با استفاده از دیوارپوش تزیین نمایید. در این شرایط تلویزیون شما هم جلوه بهتری داشته و از ایجاد آلودگی بصری جلوگیری خواهد شد. در صورتی که شما به دنبال استفاده از طرح های ملایم و ساده هستید، با خیال راحت می توانید دیوارپوش را در سراسر خانه خود اعمال نمایید. خیلی از افراد دیوارپوش های ام دی اف را در اتاق خواب مورد استفاده قرار می دهند.

5a077a2a0073a6d481c47f11d67d1bd6 - دیوارپوش

دیوارپوش سنگی دیگر محصول مهم و کاربردی است که محبوبیت زیادی به دست آورده است. همانطور که از نام این محصول پیداست، در ساخت آن از سنگ و عناصر طبیعی استفاده شده است. توصیه ما به شما این است که فقط یکی از دیوار های خانه خود را با استفاده از این دیوارپوش طراحی نمایید. دیوارپوش های سه بعدی دیگر محصولات مهم و کاربردی به حساب می آیند که استفاده از آنها می تواند نتایج مطلوبی را برای شما به همراه داشته باشد. محصولات سه بعدی می توانند جلوه بصری زیبایی را به خانه شما بدهند ولی استفاده بیش از حد آنها باعث می شود تا آلودگی بصری در خانه ایجاد شود. در لیست زیر شما می توانید چند مورد از دیگر انواع دیوارپوش را مشاهده نمایید.

  • دیوارپوش های پارچه ای
  • دیوارپوش های کامپوزیت
  • دیوارپوش های چرمی
  • دیوارپوش های آجری
  • دیوارپوش های شیشه ای
226 - دیوارپوش

قیمت دیوارپوش، سومین نکته برای خرید

سومین مسئله ای که شما باید برای خرید دیوارپوش مد نظر خود قرار دهید مربوط به قیمت نهایی و پرداختی شما می باشد. عوامل و فاکتور های زیادی وجود دارند که می توانند قیمت خرید دیوار پوش را به صورت مستقیم تحت تاثیر خود قرار دهند. هر کدام از این عوامل و فاکتور ها، قیمت نهایی را به نحوی خاص تحت تاثیر خود قرار خواهند داد. به خاطر داشته باشید که به علت زیاد بودن عوامل و وجود نوسان شدید در قیمت، مشخص کردن قیمت نهایی و پرداختی در حال حاضر امکان پذیر نیست. در عوض با توجه به عوامل موثر بر روی قیمت نهایی، شما به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید هزینه های خود را کاهش دهید.

 

روش تولید و جنس را می توان به عنوان اولین عامل موثر بر روی قیمت دیوارپوش شناسایی کرد. بی شک قیمت محصولات تولید شده با استفاده از ام دی اف با قیمت محصولات تولید شده با استفاده از سنگ یا پارچه یکی نیست. هرچه در ساخت این محصول مواد اولیه بهتر و با کیفیت تری مورد استفاده قرار گیرد، هزینه نهایی و پرداختی شما هم افزایش پیدا خواهد کرد. دیگر مسئله مهمی که شما باید آن را مد نظر خود قرار دهید مربوط به فروشنده است. در حال حاضر فروشگاه های بسیار زیادی در زمینه عرضه دیوارپوش فعالیت می کنند. هر کدام از این مراکز عرضه کننده خدمات و محصولاتشان را با تعرفه ای خاص در اختیار مشتریان قرار می دهند. برای خرید با کیفیت ترین مدل های این محصول، شما باید به دنبال استفاده از خدمات بهترین فروشگاه ها نیز باشید.

برند سازنده، سومین عامل موثر بر روی قیمت دیوارپوش به حساب می آید. در حال حاضر برند های سازنده و شرکت های تولید کننده زیادی وجود دارند که می توانند قیمت نهایی را به صورت کامل تحت تاثیر خود قرار دهند. هرچه برندی که شما از خدمات و محصولاتش استفاده می کنید با کیفیت تر باشد، قیمت پرداختی کاربران هم بیشتر خواهد شد.

خرید از بهترین فروشنده، آخرین نکته برای تهیه دیوارپوش

آیا شما هم به دنبال خرید و استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مدل های دیوارپوش هستید؟ همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله اشاره کردیم، فروشندگان به صورت مستقیم قیمت دیوارپوش را تحت تاثیر خود قرار می دهند. ولی، آنها فقط بر روی قیمت موثر نیستند. برای خرید بهترین انواع دیوارپوش شما باید به دنبال استفاده از بهترین و معتبر ترین فروشگاه های فعال در زمینه عرضه این محصول نیز باشید.

استفاده از خدمات بهترین فروشندگان به شما اجازه می دهد تا به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی، بهترین مدل های دیوار پوش را به خانه ببرید. به خاطر داشته باشید که با کیفیت ترین و بهترین مدل های این محصول دوام بالایی داشته و استفاده از آنها در طولانی مدت یک مسئله پر اهمیت به حساب می آید. طبق نظرسنجی های صورت گرفته، امروزه فروشگاه های اینترنتی فعال در زمینه عرضه دیوارپوش محبوبیت زیادی به دست آورده اند. در نتیجه، برای خرید شما می توانید از خدمات آنها نیز استفاده نمایید.

سوالات متداول

دیوار پوش‌هایی که دارای طرح‌هایی شبیه به سنگ هستند؛ به وسیله‌ی چسب های مخصوص کالباسی نصب می‌شوند. به ازای هر ورق دیوار پوش ۱ عدد چسب مورد نیاز است. همچنین به ازای ۲ ورق دیوارپوش ۱ عدد چسب دو طرفه استفاده می‌شود.

در صورتی که به دنبال دیوارپوش‌های طرح سنگ هستید پیشنهاد کارشناسان آذران پلاست به شما؛ استفاده از دیوار پوش‌های ماربل شیت می باشد. زیرا این نوع دیوار پوش‌ها آنتی باکتریال و ضد آب بوده و طول عمر بالایی نیز دارند. چنانچه دیوارپوش ساده و یا با طرح های جذاب و زنده و همچنین طرح چوب مد نظر شماست؛ بهترین انتخاب پانل های پلی وینیل کلراید (PVC) است که برای هرگونه فضا مناسب می‌باشند.

از نظر کارشناسان آذران پلاست پانل‌های ماربل شیت و پانل‌های طولی که از جنس پلی وینیل کلراید (PVC)  هستند؛ بهترین نوع دیوارپوش تجاری می‌باشند.

پانل های پلی وینیل کلراید (PVC) و ماربل شیت که در کارخانه آذران پلاست تولید شده‌اند؛ با کیفیت‌ترین و پرکاربردترین نوع دیوار‌ پوش‌ها می‌باشند. در ضمن از نظر قیمت مناسب و مقرون به صرفه هستند.

به طور کلی نمی‌توان گفت کدام دیوارپوش بهترین است. قبل از انتخاب بهترین دیوا رپوش؛ ابتدا باید شرایط پروژه از قبیل متراژ، اقلیم و نوع کاربری مورد بررسی قرار گیرد. زیرا هر نوع دیوار‌ پوش برای کاربرد به خصوصی مناسب است. بعد از بررسی شرایط؛ جنس دیوار پوش و نوع آن انتخاب می‌شود. در مجموع دیوار پوش پلی وینیل کلراید (PVC) و دیوارپوش ماربل شیت (سنگ مصنوعی) در دسته‌ی بهترین دیوارپوش‌ها قرار می‌گیرند.

ترکیبات سازنده‌ی هر کدام از این دیوار پوش‌ها با یکدیگر تفاوت دارد. در واقع دیو‌ار پوش‌های پلی وینیل کلراید (PVC) کاملا ضد رطوبت، آنتی باکتریال و ضد حریق (خود اطفاء) هستند. این نوع دیوارپوش برای استفاده در دکوراسیون داخلی مناسب است.

در ضمن در حال حاضر بیش از 40 نوع روکش پلی وینیل کلراید با طرح چوب در دست تولید است. این پانل‌ها بسیار باکیفیت و مرغوب بوده و نسبت به دیوار پوش‌های چوبی از قیمت پایین‌تر و مناسب‌تری برخوردار هستند.

پرکاربردترین و مقرون به صرفه ترین محصول کارخانه آذران پلاست؛ پانل طولی پلی وینیل کلراید (PVC) است. این پانل به عنوان دیوارپوش و سقف کاذب قابل استفاده می‌باشد. در ضمن قابل استفاده با زیبا‌ترین روکش‌های طبیعی می‌باشد.

دیوار پوش‌ها معمولا در محیط‌های بهداشتی مانند بیمارستان‌ها استفاده می‌شوند. از دیوار پوش‌ها می‌توان در تمامی بخش‌ها به ویژه اتاق عمل، لابی‌ها و راه پله‌ها استفاده کرد. همچنین در ساختمان‌های مسکونی نیز می‌توان از انواع دیوار پوش‌ها؛ در دیوار راهروها، لابی‌ها، سرویس بهداشتی، حمام، بین کابینت‌ها و همچنین پشت تلویزیون استفاده کرد.

بهترین دیوارپوش اداری از نظر کارشناسان آذران پلاست؛ پانل طرح سنگ ماربل شیت است که نمایی شبیه به اسلب‌های سنگ طبیعی دارد و قیمت آن نیز مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


پروژه فروشگاه تهرانی
پروژه مطب دکتر اسماعیلی
پروژه پانل پی وی سی
پروژه شرکت اکتشافات نفت
پروژه بیمارستان فوق تخصصی شهرام
پروژه بیمارستان فوق تخصصی صارم

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 18:00
یک شنبه
8:00 تا 18:00
دو شنبه
8:00 تا 18:00
سه شنبه
8:00 تا 18:00
چهار شنبه
8:00 تا 18:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل